KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürettiğimiz ürünleri standartlara uygun olduğundan emin oluyoruz...

Laboratuvar

Omega civata müşteri memnuniyetini tam olarak benimsemiş ve kalite sistemini bu konuya odaklamıştır.Bu sebeple, kalite kontrol sistemini yürütmek için muntazam bir laboratuvar oluşturmuştur.

Raporlama

Firmamızda üretimi tamamlanan tüm ürünlere kalite kontrol raporu düzenlenerek, müşteriye kullanacağı ürüne ait ölçüsel kontrol bilgilerini ve teknik özelliklerini bildiren bir kaynak oluşturulmuştur.

Standartlara Uygun

Ürün kalitesinin en üst seviyede karşılanabilmesi için, faaliyetlerimiz ISO, IATF, VDA gibi Kalite Sistem Standarttı ile yürütülmektedir.


Test ve Analiz

Kalite laboratuvarımızda ürünlerin Profil projeksiyon,Video ölçüm, Mikro sertlik ölçümü, Makro sertlik ölçümü, Tork ölçümü, Mastarla diş ölçümü ve Boyutsal ölçümlerini yapabilmekteyiz.


Kalite Kontrol

Müşteri memnuniyetine odaklı kalite kontrol sistemimiz ile üretmiş olduğumuz ürünlerde hammedde girişinden ürünün sevkine kadar tüm operasyonlarda bilgisayar ortamında ürüne ait tüm işlemleri ve kontrolleri tanımlayan bir izlenebirlik sistemi mevcut bulunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Amacımız kalite noktasında üretmiş olduğumuz mamüllerin gerekli kontrollerini yaparak ürünü en iyi şekilde müşterilerimize teslim etmektir.Kalite Sertifikamız

Screenshot