• omega2

  • omega1

Tarihçemiz

  • Firmamız 1990 yılında beri hizmet vermekte olup, 2003 yılında ünvan değişikliği yapılarak Omega Civata Ltd.Şti. olarak sektör yaşamına devam etmektedir.
  • Teknoloji, tecrübe ve kalite odaklı üretim anlayışı ile bağlantı elemanları sektöründe büyümeye devam etmektedir.
  • Toplam Kalite Yönetim ilkesi ile çalışarak ürünlerini yurt dışında da kabul ettirmiş ve ihracatı ile ülkemizde döviz girdisi sağlamıştır.
  • Firmamız artan talepleri karşılamak için makine parkını büyütmeye devam etmekte ve bu sebeple kapalı alanı 3000 m2 çıkarmıştır.
  • 50 kişilik personel ile aylık 400 ton üretim kapasitesine ulaşmaktayız.
  • Firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bugün bağlı bulunduğu sanayi dalında önder kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Çalıştığımız Alanlar

  • Otomotiv grubunda Ford – Otosan, Tofaş – Fiat, Renault, Isuzu, Otokar, ana sanayilerin oem üreticileri ve yan sanayileri
  • Beyaz eşya grubunda Arçelik, BSH Profilo, Vestel, ana sanayilerin oem üreticileri ve yan sanayileri
  • Ayrıca Makine,Elektrik, Kimya, Plastik, gibi birçok sektöre direk yada toptancı piyasaları vasıtasıyla malzeme tedariki yapmaktayız.
17655_NpAdvHover

Otomotiv Sektörü

beyaz-esya-sektoru-712x320

Beyaz Eşya Sektörü

slide

Makine Sektörü

Plastik-B1

Plastik Sektörü

Yıl Sektör Tecrübesi

Ton Aylık Üretim

Personel

Entegre Yönetim Sistemi Politikamız
OMEGA CİVATA LTD. olarak;

Her zaman müşteri beklentilerini dikkate alacak, en yüksek kalite seviyesine sahip ürünleri, en uygun maliyet ile üretip, istenen zamanda müşterilerimize sunacağız. Bu hedefi başarabilmek için her bir iş sürecimizi, sürekli olarak kontrol edip geliştireceğiz.

Biz, başarının, ekip çalışması ile sağlanabileceğinin farkındayız. Bu sebeple, personelimizi sürekli geliştirecek ve geliştirme çalışmalarına katılım için en uygun ortamları sağlayacağız.

Çalışmalarımızı sürdürürken, ülkemizdeki yasal mevduata uygunluğumuzu sürekli olarak kontrol edeceğiz. İş sağlığı ve güvenliği ile çevre yönetimi konusunda mevcut yasal yükümlülüklerin ötesinde, insana ve çevreye verdiğimiz değerin ispatı olarak, bir adım önde olmamızı sağlayan çalışmalara ağırlık vereceğiz.

İnsanı ve çevreyi koruma çalışmalarımızda, “ISO 14001” ve “OHSAS 18001” standartlarını rehber kabul edip, tüm uygulamaların firmamızdaki her bir iş sürecine yansıtılmasını sağlayacağız.

Çevre ile iş sağlığı ve güvenliği risklerimizi sürekli olarak değerlendirip, minimum risk seviyesinde çalışabilmek için tüm çalışanlar olarak sürekli geliştirme fırsatlarını kollayacağız.

İdeal kalite, iş sağlığı ve güvenliği ile çevre yönetimi sayesinde, güvenli ve temiz bir çalışma ortamında, en kaliteli ürünleri üreterek sektörümüzün ve ülkemizin gurur kaynağı olacağız.